30 Aralık 2011 Cuma

Free and Last Friday of the Year!!!

Veee yılın son cuma günü de geçip gidiyooor...Ben yeni yıl geliyor diye heyecanlıyımmm...2011i pek sevdiğim söylenemez özellikle sonu pek güzel geçmedi o yüzden hemen gitsin 2012 gelsin istiyoruummm...Yeni yılda hepimizin tüüüümmm dilekleri olsuun hepimiz içinn çok çok çok güzel bir sene olsun istiyorum...Hayatınızda ne eksik aşk mı? Hemen karşınıza çıksın...Para mı? Çokça kazanın inşallah...Sağlık mı? Hiç bozulmasın hep sağlıklı sapasağlam olun...Huzur mu? Huzursuz gününüz olmasın!...Şans mı? Hep yanınızda olsun!!!NE istiyorsanız ne eksikse hepsi sizinle bizimle olsun 2012de!!!
29 Aralık 2011 Perşembe

Fishnet

Fishnet yani balık ağı görünümünü en çok file çoraplarda kullanırdık ama gün geçtikçe kumaşların, desenlerin kullanım alanları genişliyor ve 2012de bizi bu konuda bir trend bekliyor...Otoriteler kalıcı bir trend olmayacağı görüşünde ama file görünümünü seviyorsanız ve çorap dışında kullanmak isterseniz denemekten zarar gelmez:)

Asansör serisi vol:14

Bugün işlerim çok yoğun olduğu için hemen bir asansör serisi yayınlayıp kaçıyorummm:)
Jeans: Miss Sixty
T-Shirt: Betty Boop
Bot: İtalyadan

Kahküllü Gizzy

Bir anda karar verip aylardır uzatmaya çalıştığım kahküllerimi tekrardan kestirdim:) Kış aylarını kahküllü geçirmeyi seviyorum nedense:)


28 Aralık 2011 Çarşamba

Asansör serisi vol:13

Dış çekimleri soğuk havalardan ötürü ancak haftasonları yapabiliyorum...Ee peki bu kız işe ne giyiyor diye merak ediyorsanız işte asansör serilerine devam:)Çorap ile ayakkabılarım istesem bu kadar uyumlu olamazdı sanırım:)


Gömlek: Beymen
Şort: Stradivarius
Çorap: İtalyadan
Ayakkabı: Bershka
Kemer: Hatırlamıyorum

Gözüme çarpanlar

Sezonun öne çıkan trendleri sokağa nasıl yansımış görelim bakalım:)
Yandan yırtmaçlı kazaklar...


Leopar ve kırmızının uyumu...


Deri görünümlü skinnyler, panço görünümlü kızılderili baskılı hırkalar ve tabiki kocaman şapkalar..Zımbalı ceketler...


Diz üstü çoraplar...Görseller: Lookbook

Asimetrik Etek

Evet en sonunda blogger alemindeki en meşhur etek ile karşınızdayım:) Şimdiye kadar çoğu sevdiğim insanın üstünde gördüğüm bu eteği bir de ben kombinleyim dedim...Genelde biker botlarla kombinlense de ben topukluları ve diz üstü çorapları tercih ettim sizin için de farklı bir görüntü olsun diye:) Sweatshirt: French Connection
Etek: Zara
Çorap: Calzedonia
Ayakkabı: Bershka

27 Aralık 2011 Salı

Rahatlık

Bazen 15 cmlik topuklularımı giyip şıkşıkıdım olmak isterken canım bazen de şekilsiz UGGlarımı giyip rahatça dolaşmak istiyorum...Havalar soğuk, yerler kar buz olunca korkmuyor da diilim o topuklularla ayağım kayar da düşerim diye o yüzden hem rahat hem güvenli UGGlarımı tercih ediyorum karlı buzlu havalarda...

Şort: Stradivarius
T-Shirt: Hatırlamıyorum
Mont: Replay
Bot: UGG
Atkı: Rusyadan
Çanta: Camomilla