15 Kasım 2015 Pazar

Kasım'da güneş başkadır:)

Sonbaharı resmen ispanyol paça pantolonlarla geçiriyorum. Topuklu ayakkabı ve üstüne ipek bir bluzla tamamladım bu sefer kombinimi. Mavi ve beyaz tonları hem fresh hem de huzurlu bir hava verdi bir de güneşli hava ile birleşince bana yine yaz geldi:)8 Kasım 2015 Pazar

Kamuflaj

Kamuflaj deseni sonbaharla özdeşleştiriyorum ve bu aralar sıkça kullanıyorum.
Haki renk deseniz direk sararan yaprakları, hafif esen rüzgarı, parçalı bulutlu havayı kısacası sonbaharı hatırlatıyor bana.
Neredeyse kış gelecek ben daha yazdan sonbahara yeni geçiş yapabiliyorum. Bunu da eğlenceli hale getirmek için bu seferki kombinimde mickey mouse ve donald duck eşlik ediyor bana.5 Kasım 2015 Perşembe

Tshirtle üşümemek:)

Benim gibi fazla üşümeyen biri iseniz, havalar da tam soğumadıysa tshirt üstü hırka tam size, bize göre! Pançoya benzeyen puf puf hırkam beni fazlasıyla ısıtıyor zaten:)

Basic tshirtler oldum olası favorilerimden. Herşeyle rahatça kombinlenebilmelerini seviyorum. Kış diye nasıl tshirt giymekten vazgeçmiyorsam canım isteyince beyaz pantolonumu da giyiyorum:) Baharlık kombini bot ve hırkamla mevsime uyduruyorum.