28 Eylül 2015 Pazartesi

365 Sensin

Uzuun bir aradan sonra herkese kocaman merhaba:) Ben birtanecik blogumu nasıl ihmal etmişim bu kadar en son post hazırladığım tarihi görünce resmen utandım. İş hayatımdaki değişiklik yeni iş kurmalar koşturmalar derken haftalar aylar geçmiş de haberim yok. Yokluğunda neler yaptın diyecek olursanız işte o zaman bugünkü postumun konusuna gelmiş oluyoruz.

Ankara'da yaşayanlar bilirler Birlik Mahallesi'nin orada 365 Avm'miz vardır bizim sıcak ve samimi. Sanki Avm'ye değil de komşuya kahve içmeye gidiyormuşsun hissi uyandırır insanda orada olmak. Kendim Çayyolu tarafında oturuyor olmama ve 365 Avm'nin evime uzak olmasına rağmen bu şirin Avm'yi sevdiğimden yakınlarındaysam oraya uğrayıp işimi hallettiğim çok olmuştur. İşte bu yüzden 365 Sensin kampanyasında yer alma teklifi geldiğinde kocaman bir gülümseme ile evet dedim. 

365 Sensin kampanyası direk Avm'nin insanda bıraktığı sıcak ve samimi havaya uygun kurgulanmıştı. Kampanya kapsamında Avm reklam yüzlerini kendi ziyaretçilerinden seçmeye ve bunları indoor duyurular, bilboardlar ve sosyal medyada duyurmak olacaktı. Ee peki sen ne yaptın derseniz ben de reklam yüzü olarak seçilen ziyaretçilerin 365 mağazalarından giydirilmesini yönetip ve 365 sosyalleşme alanlarında fotoğraflanması sürecine yardımcı oldum. Kamera önünde olmaya alışık bir insan olarak pek tabi arada kendim de kombin yapıp kameraların karşısına geçtim:)
Elimizde kameralar, kablolar, reflektör ve daha bir sürü ismini bilmediğim ekipman ile Avm içinde ordan oraya koşturduk. Yeri geldi kamera karşısında heyecanlanan ziyaretçilerimizi sakinleştirmek için şaklabanlık yaptık. Yeri geldi utanan ve annesinin arkasına saklanan miniğimizi bir oyuncak veya  şekerle gülümsettik. 
Sonuçta dolu dolu, koşturmacalı, bol kahkahalı, bazen yorulmalı bazen dinlenmeli 2 gün geçirdik. Bugünkü postum backstage fotoğraflarından oluşuyor. Bu çalışmanın sonucunda neler neler çıkmış merak ediyorsanız beklemede kalın.
Hiç yorum yok: