5 Şubat 2010 Cuma

Grammy'e damgasını vuran beşli

Grammy ödülleri geride kaldı ama ünlü katılımcıların ödül törenindeki kıyafet seçimleri hala konuşuluo...işte size gecenin süper beşlisi (bence:))

Her zaman ilginç giyim stili ile öne çıkan Lady Gaga geceye Armani imzalı elbisesi ile katılmıştı...elbise yine bi derece de elindeki ne olduğu anlaşılmaz aksesuar ve çok yüksek topuklu kaba ayakkabıları olmamış...


Bir gecede 6 ödül birden alan ilk kadın yorumcu ünvanını kapan gecenin galibi Beyonce kıyafet seçimi ile de bence en iyilerden biriydi.


Fergienin tercihi Emilio Pucci imzalı parlament mavisi mini elbiseydi...ufak tefek olduğundan dolayı uzun elbiselerdense kısa minileri tercih edip bacak dekoltesi vermesi Fergie için doğru karar olmuş...Jennifer Lopez'in seçimi Versaceden yanaydı...saçı ve makyajını özellikle çok beğendiğim JLo'nun...
Son olarak da Heidi Klum'a dikkatinizi çekmek istiyorum...yakınlarda 4. çocuğunu doğuran bi insan evladı nası oluo da bu kadar zayıf halde Emilio Pucci imzalı mini elbisenin içinde bu kadar mükemmel durabilio anlamış diilim:):):)

Hiç yorum yok: